Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Raciborzu

Informacja wakacyjna

Informujemy klientów poradni,

że w okresie wakacyjnym tj. od 25.06.2018 r. do 31.08.2018 r.

poradnia będzie czynna od poniedziłaku do piątku

w godzinach 8.00 - 15.00

RODO

 

Szanowny Rodzicu, Opiekunie Prawny

 

W związku ze zmianami w zakresie ochrony prywatności chcielibyśmy przypomnieć cele i zasady na jakich przetwarzamy dane osobowe Państwa i Państwa Dziecka.

 

 

Obowiązek informacyjny

Informujemy, że:

$11.       Administratorem Państwa danych osobowych jest Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Raciborzu ul. Jana 14

$12.       Celem zbierania danych jest dopełnienie obowiązków określonych przepisami prawa lub realizacja umowy

$13.       Inspektorem ochrony danych i jednocześnie osobą kontaktową w sprawie przetwarzanych danych jest:

Jakub Rezmer – zastępca głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

$14.       Przysługuje Państwu prawo do dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj.: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

$15.       Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów wynikających z przepisów prawa lub realizacji umowy. W przypadku niepodania danych, wypełnienie powyższego celu nie będzie możliwe.

$16.       Dane udostępnione przez Państwa nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa lub podmioty, którym dane muszą zostać udostępnione dla realizacji umowy.

$17.       Dane udostępnione przez Państwa nie będą podlegały profilowaniu.

$18.       Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej.

$19.       Dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy, niż ten wymagany ustawą o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach, licząc od początku roku następującego po roku, w którym dane osobowe zostały podane.