Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Raciborzu

WAŻNA INFORMACJA

 

 

 Sekretariat przyjmuje klientów  w poszczególnych  dniach w godzinach:

pon.  8-17

wt. 8-17

śr. 8- 17

czw. 8-15

pt. 8-14

 pod nr tel. 415-35-47

 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu mailowego z naszymi specjalistami rodziców, nauczycieli i uczniów.

psycholog: mgr Marta Wolnik  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

psycholog: mgr Joanna Mrozek   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

psycholog: mgr Barbara Molęda-Kusidło  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

pedagog: mgr Barbara Lamla-Wochnik  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

doradca zawodowy, pedagog:mgr Beata Jakubik  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

pedagog: mgr Beata Kołodyńska  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

pedagog: mgr Edward Hutyra  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

neurologopeda, pedagog: mgr Elżbieta Molęda Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

psycholog: mgr Małgorzata Janiga  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

psycholog: mgr Małgorzata Wójcik  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

neurologopeda, pedagog: mgr Iwona Ceglarska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

psycholog: mgr Julia Szreder  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

pedagog: mgr Katarzyna Brzenczka  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

pedagog: mgr Magdalena Nowakowska  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

psycholog: mgr Marta Ozga  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

psycholog: mgr Aleksandra Wojtowicz-Pacholska

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

pedagog: mgr Genowefa Rycerz  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

psycholog: mgr Aleksandra Cichon  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.